Przemieszczając się ulicami miasta zapewne nie raz rzuciły się nam w oczy bilbordy, reklamy lub ulotki różnych firm oferujących szybkie pożyczki bez BIK. Zazwyczaj nie darzymy takich instytucji zaufaniem, a tym bardziej nie planujemy korzystać z ich usług. Na co uważać, kiedy jednak się zdecydujemy na takie wsparcie finansowe?

Zagrożenia dla nieświadomych.

Większość naszych problemów, na jakie trafiamy po podpisaniu jakiegoś dokumentu, czy to umowy czy to zaświadczenia ewentualnie oświadczenia wynika z tego, że nigdy nie czytamy w całości tekstu, który mamy przed sobą. Zdarzają się nawet osoby takie, które nie czytają w ogóle treści zawartej w podpisywanym dokumencie. To jest podstawowy i najbardziej karygodny błąd. Ważne jest, aby zrobić to przed podpisanie a nie, po, ponieważ może być już wtedy na to za późno. Co więcej wszystkie informacje są właśnie zawarte w takich umowach.

Dla przykładu korzystając z szybkiej pożyczki bez BIK możemy zwrócić uwagę na to, że jeżeli nie zdążymy oddać danej kwoty w zadanym terminie to zostanie nam naliczony procent, ale już nie koniecznie doczytamy, jaki to będzie procent. Czasami jest od znośny w granicach na przykład 17% rsso, ale w niektórych firmach dochodzi on do niebotycznych rozmiarów. Tego zazwyczaj dowiadujemy się nie z lektury treści umowy tylko w wypadku otrzymania wezwania do zapłaty. Pamiętajmy o tym, że osoba siedząca z biurkiem w takiej instytucji finansowej oprócz podstawowej pensji ma wypłacaną premię zależną od ilości sprzedanych umów kredytowych, nie wszystkie, ale niektóre osoby celowo mogą zataić przed nami pewne fakty, aby tylko nas nakłonić do złożenia podpisu na umowie.

Szybka pożyczka bez bik – expresowa-pozyczka.pl

Patrząc na mnogość zagrożeń czyhających na nas w związku z korzystaniem z szybkiej pożyczki bez BIK niektórzy z nas mogliby się zastanawiać czy jest to gra warta świeczki. Wszystko zależy tak naprawdę od nas. Jeżeli należymy do grona osób dbających o swoje interesy to w każdym wypadku będziemy czytać to, co podpisujemy a jednocześnie unikniemy dzięki temu zagrożeń związanych z niewiedzą.